Postele do spálne

Ideál v podobe čalúnenej postele

Čalúnené postele predstavujú veľmi zaujímavý druh nábytku. Ich zvláštnosťou je univerzálnosť použitia, čo vyplýva aj zo skutočnosti, že tieto typy lôžok sú veľmi dobrou alternatívou, či už klasickej postele alebo ako rozkladací gauč.

postel čalunená

postel čalúnená

Čalúnená posteľ je ideálna pre veľké byty ako aj malé garzónky. Veľkú obľubu si našli dokonca aj v študentských bytoch, no dokonale poslúžia aj partnerom, ktorý túžia po kvalite a elegancii. Ponúkajú vysokú úroveň komfortu a svojím jedinečným dizajnom sa hodia do každého interiéru.

Samotný názov čalúnená posteľ hovorí za všetko. Základ čalúnenej postele tvorí masívny rám „kostra postele“. Vo väčšine prípadoch je vyrobená z masívneho dreva. Posteľ už vo svojom základe obsahuje rošt ako aj matrac. Následne je posteľ potiahnutá mäkkou penou, na ktorej povrchu sa nachádza samotná tkanina. Tkaniny sú rozdelené do jednotlivých kategórií v závislosti od hrúbky a pevnosti. Vo všeobecnosti sa však všetky tkaniny vyrábajú z ľahko udržiavateľných materiálov takže postačí obyčajné vysávanie .

Luxusné postele

Luxusné postele

Možné variácie čalúnených postelí

Čalúnená posteľ je jednoduchý spôsob ako si zariadiť spálňu, obývačku poprípade celkový byt. Širokou farebnou škálov čalúnenia si posteľ jednoducho prispôsobíte k ostatnému nábytku poprípade dokonale zladíte celý interiér v jeden farebný celok. V súčasnosti už nie je žiadnou výnimkou, že sa v obývačke nachádza čalúnená sedačka, ktorú jednou rukou zmeníte na pohodlnú čalúnenú posteľ. Je to ideálne riešenie pre prípadné návštevy alebo aj pre pohodlnejšie sledovanie televízie.

Moderný človek hľadá moderné a praktické riešenie. Čalúnená posteľ ponúka toto a ešte omnoho viac. Stavte na kvalitu a zmeňte svoj interiér. Kvalitná čalúnená posteľ je tou správnou voľbou pre vás a vašich blízkych.